• header1
  • header2
  • header3

צ'ילרים

צ'ילרים הם מערכות קירור שמקררים מים דרך ציוד תעשיתי בגג. הצ'ילרים כוללים מעבה, נוזל קירור, צנרת, מקפיא, ומשאבות.  הדגמים התעשייתיים יכולים להכיל כ 450 טון מים ועקב גודלם הם ממוקמים בגגות של בניינים גדולים.

 

בשנים האחרונות הם הפכו להיות אלטרנטיבה של ממש למתקנים התעשייתיים. שאנו באים לקנות אותם צריך לקחת בחשבון את הכמות המדויקת של הקירור מתוך ידיעה שהצ'ילרים עובדים במערכת סגורה ולכן חוסכים במי קירור.

 עוצמת הצ'ילרים חשובה

תחום המיזוג אוויר בארץ התפתח רבות בשנים האחרונות. המזגנים היום יותר מאי פעם חסכוניים מאוד בחשמל. התחרות בין החברות שמשווקות מזגנים היא גבוהה מאוד ועקב כך ירד המחיר שלהם וגדל איכותם. היום המזגנים מעוצבים ודקורטיביים יותר. עוצמת המזגן נמדדת על יד עוצמת הקירור שהוא מפיק.

צ'ילרים צ'ילרים - דוד מערכות

 

למה דווקא צ'ילר? יש לכך כמה סיבות טובות:

-          חסכוני במיוחד כי הוא דורש הרבה פחות חשמל לעומת מיזוג מרכזי ומזגנים.

-          מצריך תחזוקה מינימאלית אחרי שמתקינים אותם.

-          מצליח לקרר את חלל המבנה בצורה יעילה ואמינה.

-          יכול להיות שימושי לאורך זמן.

-          לא יוצר "נזק" אסתטי לעיצוב הנבחר ולא מפריע לעין.

-          מעלה את הערך של המבנה שבו הוא מותקן.

התאמה לכל בית

ישנה חשיבות מאוד גדולה להתאים את תפוקת הצי'לר לחלל אותו אנו רוצים לקרר או לחמם. מפני שתפוקה נמוכה מידי תגרום למזגן לעבוד בלא הפסקה ומצד שני תפוקה גבוהה מידי תקרר את החדר יתר על המידה ללא צורך וכך תביא לגדילה בעלות החשמל.

 

בחירת הצ'ילר צרכה להכיל בתוכה התחשבות בכמה פרמטרים ובינהם המיקום - המיקום של הבית, האם הוא נמצא באזור קריר או באזור חם, כמות שעות השימוש והאנשים המשתמשים, כמה כיווני אוויר יש בבית, כמות החלונות, סוג הקירות וכו'. 

 

אנו מציעים מגוון דגמים שונים בהתאמה לכל בית על פי כל הקריטריונים החשובים. 

 


kamin-gas

kamin-ez

mazgan

tanur