• header1
  • header2
  • header3

קמין faber

קמין ה-faber הוא קמין מיוחד ויוקרתי תוצרת הולנד הפועל באמצעות הסקת עצים, אך גם גז וחשמל. faber נחשבת ליצרנית הקמינים הגדולה היום בעולם שקמיניה מאופיינים באיכות ובהתאמה אישית - מדובר בקמינים בעלי ארובה כפולה וחיבור למערכת הגז הביתי. ל-faber שלל עיצובים דקורטיביים המתאימים לכל בית ודגמים מתקדמים ומודרניים, אך גם בסגנון כפרי ועתיק, בשלל דוגמאות כגון: דלת זכוכית פנורמית, וקמינים שלהם ניקוי עצמי של הזכוכית.

בישראל כיום תחום הקמינים תופס תאוצה יותר מאי פעם. יותר ויותר בתים מעוניינים להשתדרג בקמין. הצרכן הישראלי שמעוניין לקנות קמין מוצא את עצמו מבולבל מהמבחר הענק של סוגי הקמינים. ישנם שני סוגים של צרכנים בתחום הקמינים. הצרכנים עם הבתים המודרניים שהבתים שלהם מאובזרים בטוב טעם. עם דגש חזק על עיצוב הפנים. אלה צרכנים שאינם מודאגים ממחירי הקמינים ובדרך כלל הם אלה שבוחרים את הקמין שפועל על גז. צרכנים אלה חושבים בעיקר על עיצוב הקמין ושיתאים לחלל החדר והם בראש ובראשונה קונים את הקמין כאביזר נוי. בבתים אלו יש כבר מערכת הסקה שדואגת לחימום הבית בימי החורף הקרים.

קמין faber - הקבוצה השנייה

הקבוצה השנייה שקונה קמינים הם ממעמד הביניים והם הקבוצה הגדולה ביותר שקונה את הקמינים. הם דורשים מצד אחד שהקמין יהיה יפה ודקורטיבי ומצד שני שבהחלט יספק חימום לכל הבית. קבוצה זאת דורשת בנוסף שהקמין יהיה חסכוני ובמחיר זול ככל שניתן. לפני שאנו עומדים לקנות את הקמין עלינו לדעת מספר פרטים על הקמין. ישנם קמינים שעובדים על עצים וישנם כאלה שפועלים על ידי גז.

 

קמיני עצים

קמין עצים הוא הקמין החסכוני ביותר שישנו. שעומדים לקנות קמין עצים צריך לשים דגש על סוג הבית שלכם על הסביבה שבה אתם חיים וכמה אתם מוכנים להשקיע בטיפול בקמין. קמין עצים מתאים לבתים בסגנון כפרי ארובת הקמין צריכה לעבור את גובה הבית מכוון שללא ארובה גבוהה הקמין לא יוכל לפעול כראוי.

 


חברתנו הינה משווקת בלעדית של faber בישראל!

לפרטים נוספים והזמנות, צרו קשר:

052-3490000

052-2818644

 

 

יצרן:
בחר היצרן
תוצאות 1 - 7 מתוך 7

קמין עצים Faber

Liseborg

קמינים בעיצוב כפרי מצןפה אריחים...

לחץ לפרטים בהרחבה

inga plus

קמין עצים של חברת faber בסגנון מודרני...

לחץ לפרטים בהרחבה

kjell

קמין עצים מודרני, איכותי ביותר , מעוצב...

לחץ לפרטים בהרחבה

oskar

קמין עצים מודרני, איכותי ביותר , מעוצב...

לחץ לפרטים בהרחבה

brand 82

קמין עצים איכותי, תוצרת faber ,דלת הזנה...

לחץ לפרטים בהרחבה

andor

קמין עצים מודרני, איכותי ביותר , מעוצב...

לחץ לפרטים בהרחבה

Alborg

קמינים בעיצוב כפרי מתקדם עם דלת חזית...

מחיר מכירה100,00 ₪

לחץ לפרטים בהרחבה


kamin-gas

kamin-ez

mazgan

tanur